کتاب صوتی ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول اثر برایان تریسی

کتاب صوتی ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول اثر برایان تریسی

دسته بندی: - - -

قیمت: 4000 تومان

تعداد نمایش: 344 نمایش

حجم فایل: 82.93M

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

4000 تومان – خرید

دانلود کتاب صوتی ۲۱ قانون شکست ناپذیر پول(۲۱ absolutely unbreakable laws of money)  اثر برایان تریسی (Brian tracy)

هر کدام  از قوانینی که  در این کتاب صوتی در باره اش صحبت می شود قادر است  زندگیتان را تغییر دهد.

مهمترین عامل موفقیت برای شما عمل کردن است. وظیفه ی شما این است که اصول و استراتژی های کسب ثروت  را یاد بگیرید و از  آن ها را در زندگیتان بهره برید که نتیجه ای مشابه صدها، هزاران و حتی میلیون ها مرد و زنی که قبل از شما به آن رسیده اند، بگیرید.

در آخر نیز برایان تریسی پیشنهاد جالب و ویژه ای  به شما خواهد کرد که مانند یک کاتالیزور خیلی سریع شما را در جاده ی متعالی به سمت استقلال مالی و ثروت شخصی قرار خواهد داد

برايان تريسی سخنران و کارآفرین برجسته آمریکایی، مربي و مشاور كارآزموده و مدير شركت بين المللي برايان تريسي(Brian Tracy International) است كه يك شركت بزرگ آموزشي مشاوره اي در سولاتاپيچ كاليفرنياست،او خالق آثار زیادی در زمینه موفقیت است که از مهم ترین آنها میتوان به قورباغه را قورت بده،قورباغه را ببوس،هدف،فکرتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند، ۲۱قانون شکست ناپذیر پول و همچنین ۲۱ راز میلیونرهای خود ساخته اشاره کرد.

برايان براي آموختن ، راه هاي بسيار سختي را طي كرده است. تحصيلاتش را در دبيرستان رها کرد و سال ها به انجام كارهاي سخت فیزیکی از قبیل شستن ظرف ، جابه جا كردن الوار و چوب ، كندن چاه، كارگری و حمل بسته های مواد غذایی  در مزرعه ها و دامداري ها ، مشغول بود.

وی ۲۵ سال داشت كه فروش را شروع كرد و در جهان تجارت، پله هاي پيشرفت و موفقيت را يكي پس از ديگري پیمود. سال ها با آموختن و عمل كردن هر ايده ای ، به راه ها و شيوه هاي سودمندي دست پيدا مي كرد و مسير را برای پیشرفت خود هموار می كرد و در نهایت، مدير عامل شركت بزرگی شد كه سالانه ۲۶۵ ميليون دلار سود دهی داشت.

برایان تریسی بعد از سی سالگی اش در دانشگاه آلبرتا آمریکا در مقطع کارشناسی آغاز به تحصیل نمود و پس از دریافت کارشناسی ،برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت راهی دانشگاه کلمبیا پاسیفیک شد.

مشخصات فایل:
نویسنده :برایان تریسی (Brian Tracy)
مدت زمان:۹۷ دقیقه
تعداد فایل:۲ فایل
زبان:فارسی

در مورد این اثر نظر دهید