کتاب صوتی هدف اثر برایان تریسی

کتاب صوتی هدف اثر برایان تریسی

دسته بندی: - - -

قیمت: 3000 تومان

تعداد نمایش: 363 نمایش

حجم فایل: 25.10M

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۲۴ شهریور ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

3000 تومان – خرید

دانلود کتاب صوتی هدف (Goal) اثر برایان تریسی (Brian tracy)

کتاب هدف برای  افراد بلند پروازی است که تمایل دارند سریعتر پیشرفت کنند. اگر شما هم جز این افراد هستید و اینگونه می اندیشید، این کتاب را برایتان توصیه میکنیم.

برایان تریسی در این کتاب میگوید:من بیش از دو هزار بار برای کسانی که در سمینارهایم شرکت می کنند که گاه شمارشان از بیست و سه هزار نفر فراتر می رود، در بیست و چهار کشور مختلف صحبت کرده ام. همایش ها و سخنرانی های من زمانی حدود از  ۵ دقیقه تا ۵ روز را در دارند اما بعد از صحبت های فراوان درباره مضامین مختلف، به این نتیجه رسیده ام که اگر قرار باشد برای شما ۵ دقیقه حرف بزنم و اگر قرار باشد مطلبی را برای شما بگویم که شما را از آنچه هستید موفق تر سازد، حرف من این خواهد بود: هدف هایتان را بنویسید، برنامه ای برای دستیابی به آنها در پیش بگیرید و هر روزتان را صرف  این برنامه تان  کنید.»

برايان تريسی سخنران و کارآفرین برجسته آمریکایی، مربي و مشاور كارآزموده و مدير شركت بين المللي برايان تريسي(Brian Tracy International) است كه يك شركت بزرگ آموزشي مشاوره اي در سولاتاپيچ كاليفرنياست،او خالق آثار زیادی در زمینه موفقیت است که از مهم ترین آنها میتوان به قورباغه را قورت بده،قورباغه را ببوس،هدف،فکرتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند، ۲۱قانون شکست ناپذیر پول و همچنین ۲۱ راز میلیونرهای خود ساخته اشاره کرد.

برايان براي آموختن ، راه هاي بسيار سختي را طي كرده است. تحصيلاتش را در دبيرستان رها کرد و سال ها به انجام كارهاي سخت فیزیکی از قبیل شستن ظرف ، جابه جا كردن الوار و چوب ، كندن چاه، كارگری و حمل بسته های مواد غذایی  در مزرعه ها و دامداري ها ، مشغول بود.

وی ۲۵ سال داشت كه فروش را شروع كرد و در جهان تجارت، پله هاي پيشرفت و موفقيت را يكي پس از ديگري پیمود. سال ها با آموختن و عمل كردن هر ايده ای ، به راه ها و شيوه هاي سودمندي دست پيدا مي كرد و مسير را برای پیشرفت خود هموار می كرد و در نهایت، مدير عامل شركت بزرگی شد كه سالانه ۲۶۵ ميليون دلار سود دهی داشت.

برایان تریسی بعد از سی سالگی اش در دانشگاه آلبرتا آمریکا در مقطع کارشناسی آغاز به تحصیل نمود و پس از دریافت کارشناسی ،برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت راهی دانشگاه کلمبیا پاسیفیک شد.

مشخصات فایل:
نویسنده :برایان تریسی (Brian Tracy)
مدت زمان:۲۲۲ دقیقه
تعداد فایل:۳ فایل
زبان:فارسی

در مورد این اثر نظر دهید