کتاب صوتی مادر یک دقیقه ای اثر اسپنسر جانسون

کتاب صوتی مادر یک دقیقه ای اثر اسپنسر جانسون

دسته بندی: - - - -

قیمت: 3000 تومان

تعداد نمایش: 237 نمایش

حجم فایل: 20.93M

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

3000 تومان – خرید

دانلود کتاب صوتی مادر یک دقیقه ای (The One Minute Mother) اثر اسپنسر جانسون (spencer johnson)

 کتاب مادر یک دقیقه ای (The One Minute Mother)  تلاشش را می کند تا به ما بیاموزد که مادر یک دقیقه ای- همانند نگریستن به یک ساعت مدرن و دیجیتال است که می خواهد به ما یادآوری کند که یک دقیقه از عمرمان را سپری کرده ایم، بنابراین عمرمان را بدون توجه به فرزندانمان تلف نکنیم.  نامه ای به مادران:

قطعا بر اساس تجربیاتی که در زندگی خصوصی خود داشته اید به این نکته پی برده اید برای اینکه یک مادر نمونه باشید به بیشتر از یک دقیقه زمان نیاز دارید. ولی شما می توانید به کمک روش هایی فقط در یک دقیقه یا حتی کمتر از یک دقیقه با فرزندانتان ارتباط برقرار کنید و به آنها بیاموزید که چطور به خود علاقمند گردند و در عین حال از خود رفتار شایسته و خوبی نشان دهند. روش های مورد نظر به قدری ساده است که شاید تصور کردنش از این لحاظ که موثر و کارآمد است برایتان غیر قابل قبول باشد.

اسپنسر جانسون (spencer johnson) زاده  ۱۹۳۸ یک پنویسنده و سخنران  در  آمریکاست  که   بیشتر به خاطر کتاب های افسانه ای ژانر کودکان و نوجوانان  شناخته می شود. کتاب انگیزشی «چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟» موفق ترین کتاب او که در لیست پرفروش ترین کتاب های روزنامه نیویورک تایمز جای گرفته است به ۳۹ زبان ترجمه شده و تا الان بیش از ۳۰ میلیون نسخه در  جهان فروخته شده است.

مشخصات فایل:
نویسنده :اسپنسر جانسون(spencer johnson)
مدت زمان:۱۸۲ دقیقه
تعداد فایل:۷ فایل
زبان:فارسی

در مورد این اثر نظر دهید