همکاری با جنگلبان برای غنی سازی دانشگاه

 

با سلام به دوستان گرامی
همانطور که مستحضر هستید در حال تکمیل دانشگاه جنگلبان هستیم که به زودی آغاز به کار خواهد نمود لذا چنانچه تمایل به همکاری با ما و کسب در آمد از طریق دانشگاه جنگلبان را دارید با ما از طریق فرم زیر در ارتباط باشید.

 

چه کسانی میتوانند با ما همکاری کنند؟

چنانچه تسلط به نرم افزار،یا مباحث علمی تخصصی دارید و تصویر می کنید که به خوبی می توانید این موارد را به دیگران انتقال دهید پس شما واجد شرایط برای ایجاد دوره های آموزشی در دانشگاه جنگلبان هستید.

علاوه بر امکانات نرم افزاری ،باید آموزش هایتان با کیفیت قابل قبولی باشد لذا ارائه ویدیوی تست قبل از تایید دوره و آغاز رکورد توسط مدرس الزامی است.

تمام بخش های یک دوره باید تنها با صدای شخص مدرس باشد و در صورت تغییر صدا و ویدیو در طول دوره ،همکاری کان لم یکن تلقی می گردد.

پس از ضبط ویدیو و تحویل دادن آن به جنگلبان،  شما دیگر مالک آن ویدیو نیستید و امتیاز آن کاملا برای دانشگاه جنگلبان میباشد. لذا شما حق انتشار آن را در هیچ وبی نخواهید داشت .

 

این همکاری چطور خواهد بود؟

شما یک بار برای همیشه دوره آموزشی ایجاد می کنید و در جنگلبان قرار می دهید .

ما برای همیشه دوره شما را در دانشگاه جنگلبان قرار می دهیم و دوره ای که شما ایجاد کرده اید به صورت دائم ،در دانشگاه جنگلبان به فروش خواهد رفت و ما نیز دوره های شما را بازاریابی و در اینترنت معرفی می نماییم .

جذابیت تدریس و فن بیان موجب افزایش تعداد شرکت در دوره هایتان خواهد شد.

در پایان دوره های جنگلبان ،به دانشجویان، مدرک معتبر از طرف جنگلبان اعطا خواهد شد که موجب افزایش تعداد شرکت کنندگان در دوره های ایجاد شده می گردد.

۶۰% درآمد حاصل از دوره ها به مدرس اختصاص می یابد و در پرداخت های هفتگی جنگلبان قابل تسویه حساب می باشد.

ظرفیت پذیرش محدود میباشد لذا اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند .
 

 

 

در مورد این اثر نظر دهید